KONST / Litografier / Färglitografi 14776225
nr 1477 6225
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Kristian Krokfors (f. 1952). Signerad, numrerad 40/60, "Happy Factory 3". Färglitografi, bildmått: 48x48 cm, yttermått inklusive ram: 63x63 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:30:41
30/6 22:10:55
600 kr
4/7 18:12:06
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors